Перспективний план-графік
атестації та підвищення кваліфікації педагогічних працівників
Ваньковицького ЗЗСО І-ІІ ст. на 2024-2027 роки
№ з/п | Прізвище, ініціали | Посада | Дата і результати попередньої атестації | Навчальний рік | |||||||||
2024 | 2025 | 2026 | 2027 | 2028 | |||||||||
К | А | К | А | К | А | К | А | К | А | ||||
1. | Качмар О.П. | Вчитель географії | Спеціаліст вищої категорії, старший вчитель, 2019 | + | + | + | + | + | + | ||||
2. | Котик Л.М. | Вчитель математики | Спеціаліст вищої категорії, старший учитель, 2019 | + | + | + | + | + | + | ||||
3. | Ільницька С.Ю. | Вчитель української мови та літератури | Спеціаліст першої категорії, 2019 | + | + | + | + | + | + | ||||
4. | Сарабаха Г.І. | Вчитель початкових класів | Спеціаліст першої категорії, 2019 | + | + | + | + | + | + | ||||
5. | Мураль Н.М. | Вчитель початкових класів | 11 тариф.р., старший вчитель, 2018 | + | + | + | + | + | + | ||||
6. | Найденко О. В. | Директор, вчитель трудового навчання | Спеціаліст вищої категорії, 2020 | + | + | ++ | + | + | + | ||||
7. | Качмар Н.Л. | ЗДНВР, вчитель англійської мови | Спеціаліст вищої категорії, 2020/ 2022 | + | + | вч + | + | + | зднвр + | + | |||
8. | Підгребельна Г.І. | Вчитель історії | Спеціаліст вищої категорії, старший вчитель, 2020 | + | + | + | + | + | + | ||||
9. | Борис К.М. | Вчитель англійської мови | Спеціаліст другої категорії, 2022 | + | + | + | + | + | + | ||||
10. | Ванівська К.Б. | Асистент учителя, вчитель початкових класів | 10 тариф.розр., н/а | + | + | + + | + | + | + | ||||
11. | Кавалець О.В. | Асистент учителя | 10 тариф. розряд, н/а | + | + | + | + | + | + | ||||
12. | Мільчановська О.І. | Педагог-організатор, вчитель початкових класів | 11 тариф. розряд, 2021/ 11 тариф. розряд, 2022 | + | + | + | по + | + | вч + | + | |||
13. | Шумик Н.П. | Вчитель трудового навчання | Спеціаліст вищої категорії, 2022 | + | + | + | + | + | + | ||||
14. | Котик Р.С. | Вчитель біології | Спеціаліст вищої категорії, 2022 | + | + | + | + | + | + | ||||
15. | Ціко Н.М. | Вчитель початкових класів | Спеціаліст першої категорії, 2022 | + | + | + | + | + | + | ||||
16. | Даниляк Р.І. | Вчитель початкових класів | Спеціаліст другої категорії, 2022 | + | + | + | + | + | + | ||||
17. | Береська Н.С. | Вчитель початкових класів | 11 тариф.р., старший вчитель, 2023 | + | + | + | + | + | + | ||||
18. | Макар Б.І. | Вчитель музичного мистецтва | Спеціаліст вищої категорії, 2023 | + | + | + | + | + | + |
Перспективний план
атестації та підвищення кваліфікації педагогічних працівників
Ваньковицького ЗЗСО І-ІІ ст. на 2023-2027 роки
№ з/п | Прізвище, ініціали | Посада | Дата і результати попередньої атестації | Навчальний рік | |||||||||
2023 | 2024 | 2025 | 2026 | 2027 | |||||||||
К | А | К | А | К | А | К | А | К | А | ||||
1. | Низьолик О.П. | Вчитель англійської мови | Спеціаліст вищої категорії, 2018 | + | + | + | + | + | + | ||||
2. | Береська Н.С. | Вчитель початкових класів | 11 тариф.р., старший вчитель, 2018 | + | + | + | + | + | + | ||||
3. | Макар Б.І. | Вчитель музичного мистецтва | Спеціаліст першої категорії, 2018 | + | + | + | + | + | + | ||||
4. | Мураль Н.М. | Вчитель початкових класів | 11 тариф.р., старший вчитель, 2018 | + | + | + | + | + | + | ||||
5. | Качмар О.П. | Вчитель географії | Спеціаліст вищої категорії, старший вчитель, 2019 | + | + | + | + | + | + | ||||
6. | Котик Л.М. | Вчитель математики | Спеціаліст вищої категорії, старший учитель, 2019 | + | + | + | + | + | + | ||||
7. | Ільницька С.Ю. | Вчитель української мови та літератури | Спеціаліст першої категорії, 2019 | + | + | + | + | + | + | ||||
8. | Сарабаха Г.І. | Вчитель початкових класів | Спеціаліст першої категорії, 2019 | + | + | + | + | + | + | ||||
9. | Найденко О. В. | Директор, вчитель трудового навчання | Спеціаліст вищої категорії, 2020 | + | + | + | ++ | + | + | ||||
10. | Качмар Н.Л. | ЗДНВР, вчитель англійської мови | Спеціаліст вищої категорії, 2020 | + | + | + | + вч. | + | + | + зд | |||
11. | Підгребельна Г.І. | Вчитель історії | Спеціаліст вищої категорії, старший вчитель, 2020 | + | + | + | + | + | + | ||||
12. | Мільчановська О.І. | Педагог-організатор, вчитель початкових класів | 11 тарифний розряд, 2021/ 11 тарифний розряд, 2022 | + | + | + | + | + по | + | + | |||
13. | Кавалець О.В. | Асистент учителя | 10 тарифний розряд, н/а | + | + | + | + | + | + | ||||
14. | Шумик Н.П. | Вчитель трудового навчання | Спеціаліст вищої категорії, 2022 | + | + | + | + | + | + | ||||
15. | Котик Р.С. | Вчитель біології | Спеціаліст вищої категорії, 2022 | + | + | + | + | + | + | ||||
16. | Даниляк Р.С. | Вчитель початкових класів | Спеціаліст другої категорії, 2022 | + | + | + | + | + | + | ||||
17. | Ціко Н.М. | Вчитель початкових класів | Спеціаліст першої категорії, 2022 | + | + | + | + | + | + | ||||
18. | Ванівська К.Б. | Асистент учителя | н/а | - | + | + | + | + | |||||
19. | Кравчишин Г.М. | Бібліотекар |
Коментарi