ЗАТВЕРДЖУЮ :

голова атестаційної комісії І рівня
Ваньковицької СЗШ І-ІІ ст ___________ О.Найденко
( протокол засідання атестаційної комісії від 19.10.2020р. №1)

План – графік
роботи атестаційної комісії І рівня Ваньковицької СЗШ І-ІІ ст.
у 2020-2021 навчальному році

№ з/п Назва заходу Термін викон. Відпові дальні
1 Ознайомлення педпрацівників, які атестуються, з нормами типового положення про атестацію педагогічних працівників до 20.10. Найденко О.В.
2 Прийом списків педпрацівників, які підлягають черговій атестації, заяв педпрацівників про підвищення кваліфікаційної категорії (тарифного розряду), позачергову атестацію та перенесення термінів атестації, подання директора про позачергову атестацію окремих педпрацівників до 10.10. Сарабаха Г.І.
3 Планування роботи атестаційної комісії, складання графіка проведення атестації у 2020-2021н.р. до 20.10 члени АК
4 Засідання атестаційної комісії
І засідання:
- розподіл обов’язків членів АК - розгляд подання керівника заяв щодо підвищення кваліфікаційної категорії, заяв про позачергову атестацію, перенесення строку, затвердження списку атестації; - затвердження планів індивідуальної роботи педагогічних працівників, що атестуються; - затвердження плану-графіка роботи атестаційної комісії.
ІІ засідання:
- про хід вивчення членами АК системи роботи педагогів, які атестуються; - вироблення рекомендацій окремим педпрацівникам
ІІІ засідання
- розгляд характеристик, поданих керівником на педагогів, які атестуються - про результати вивчення системи роботи педпрацівників
ІV засідання:
- атестація педпрацівників, прийняття рішень - внесення записів в атестаційні листи; - ознайомлення педпрацівників з рішенням АК ( під підпис)
V засідання:
- підведення підсумків атестації педагогічних працівників; - підготовка звіту за підсумками атестації 2020-2021н.р.
19.10
27.01


02.0329.03

23.04
Найденко О.В., члени АК
5 Ознайомлення педпрацівників, які атестуються з графіком ( під підпис) До 20.10.20 Найденко О.В.
6 Відвідування уроків, позакласних заходів педагогів, які атестуються до15.03. Члени АК
7 Вивчення рівня навчальних досягнень учнів, яких навчають педагоги, що атестуються, участі їх в методичній роботі, стану ведення ними шкільної документації, виконання навчальних планів і програм до 15.03 Члени АК
8 Узагальнення матеріалів щодо системи роботи педпрацівників, які атестуються. Підготовка атестаційних листів до 20.03 Члени АК
9 Подання клопотання в АК ІІ рівня по присвоєння педпрацівникам кв.категорії «сп.вищої кат.» (атестацію на відповідність раніше присвоєній), присвоєння педагогічних звань (відповідність раніше присвоєному пед.зв.) 30.03 Найденко О.В.
10 Видача атестаційних листів педпрацівника (підпис) до 01.04 Найденко О.В.
11 Подання керівникові витягу з протоколу засідання АК для підготовки і видачі ним відповідного наказу до 05.04 Сарабаха Г.І.
12 Підготовка та подання керівникові клопотання про моральне заохочення педпрацівників, які атестувались ( на основі рішення АК І рівня ) до 30.03 Сарабаха Г.І.
Кiлькiсть переглядiв: 39

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.