Свято матері

Весна і Мама - дуже схожі:

У серці Мами справжня є весна,

Лише вона з весною може

Нести у Всесвіт радість і дива!

День матері - це одне з найзворушливіших свят, тому що кожен з нас із дитинства несе в душі єдиний і неповторний образ - образ своєї Мами.

Бути матір'ю - це дарунок та, водночас, випробування, яке вони долають з відвагою та терпінням. Матусі вміють знайти правильні слова, щоб підтримати, виховати та надихнути своїх дітей у будь-якій ситуації. Мами заслуговують на безліч компліментів за свою неймовірну силу та любов, яку вони безмежно віддають своїм дітям.

До Дня матері у Ваньковицькій гімназії майбутні першокласники та учні виконували пісні та вірші, створили незабутню танцювальну композицію, що відображала їхню повагу та любов до матерів, весь трепет почуттів, мольби захисту та крила піднесення. Кожен рух, мелодія та слово впродовж свята були пронизані відчуттям вдячності та теплотою, яку діти відчувають до своїх матерів. Це подарунки матерям, як символ найщирішої поваги та найтепліших почуттів дітей, для яких вони є найважливішими та неперевершеними у житті.

Дякуємо учителю початкових класів Катерині Ванівській за організацію свята, учителю музичного мистецтва Богдану Макару за музичний супровід та учителю початкових класів Надії Ціко - за фото і відео матеріали.

Переглянути на фейсбук сторінці закладу

Свято матері, 2024. Танець

Свято матері 2024. Пісня початківців

Свято матері 2024

Свято матері 2024. Мами дитячими очима

Кiлькiсть переглядiв: 25

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.