Останній дзвоник

Весело всміхається травень,

Бо скінчилась навчальна пора.

І зібралась на дзвоник останній

Вся весела шкільна дітвора.

Сьогодні у стінах нашого закладу освіти пролунав останній дзвінок, який сповістив усім про закінчення навчального року та початок безтурботних літніх канікул і відпочинку, сповненого позитивними емоціями.

В один яскравий візерунок зібралися різнобарвні вишиванки, квіти, кульки та стрічки, і звичайно, найщиріші в світі дитячі посмішки та схвильовані обличчя батьків і педагогів.

З вітальним словом до присутніх звернувся директор гімназії Олександр Найденко , урочисто привітав випускників та учнів з найвищими досягненнями. До вітання з благословенням приєдналися отець Назар Борис та отець Віталій Миська , дарували свої вірші учні-першокласники, ділились спогадами класні керівники випускників Наталія Шумик та Надія Ціко, з вірою та найкращими побажаннями звернулася мама випускника. Чуттєві пісні та зворушливі таночки, теплі спогади та щирі вітання залишаться вже завтра спогадом про цей чудовий день. А попереду - майбуття, щаслива юність, нові перемоги та яскраві здобутки.

Останній дзвоник! Скільки в ньому урочистості, вражень, мрій і сподівань, радості і смутку, світлої печалі… Дзвінкими переливами покликав він дев'ятикласників у свій клас на останній урок. Випускники вирушають у світ, щоб здійснювати свої мрії та досягати нових вершин. Бажаємо вам великих досягнень і яскравих перспектив у майбутньому! Нехай кожен крок, який ви зробите, приносить вам радість та успіх. Залишайтеся завзятими, мрійливими та завжди вірте у свої можливості.

Ну, от і все… Закінчились уроки -

І перед вами зараз сто доріг.

Ви зробили останні ваші кроки

І свій шкільний покинете поріг

Уже назавжди. Ви повиростали,

А тут дитинства вашого пора.

Цієї миті ви усі чекали,

Та в школі все для вас було, мов гра.

Тут сміх і радість, щирі друзі, мрії,

Пісні веселі, перші почуття.

І сподівання чисті, і надії,

І світлі роки вашого життя…

А далі в кожного уже своя стежина,

Свій вибір, доля і свої путі.

Та в серці школа лишиться єдина,

Її ви не забудете в житті!

Бажаємо нашим учням теплого, мирного літечка, гарного настрою та хорошого відпочинку, учителям - сили та творчої енергії, а випускникам - відмінного старту на життєвому шляху! Нехай кожен день принесе радість, відпочинок і нові враження. Насолоджуйтесь кожною миттю та зберігайте найяскравіші спогади!

Щира подяка за організацію свята класному керівнику 9 класу Наталії Шумик, хореографу Соломії Баган-Пацула за танцювальний номер для випускників, учителю музичного мистецтва Богдану Макару за музичний супровід та учителю початкових класів Катерині Ванівській за фото та відеозйомку та всім чудовим і талановитим учням, доброзичливим гостям.

Дякуємо Богу та ЗСУ за ще один навчальний рік. Миру та Перемоги!

Кiлькiсть переглядiв: 2

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.